Copilul interior – partea din noi care încă are nevoie să fie văzută
Într-o seară, după o zi obositoare, Maria i-a trimis partenerului ei un mesaj: „Ajungi târziu?” Au trecut două ore fără răspuns. La început a încercat să își spună că probabil este ocupat. Dar, pe măsură ce timpul trecea, a început să simtă neliniște. Și-a verificat telefonul de zeci de ori. În mintea ei au apărut …
Copilul interior – partea din noi care încă are nevoie să fie văzută Read More »
